Про нас


Платформа перевірки платежів на www.iban.com.ua, керована GV Solyushans Ltd,
компанія, яку зареєстровано у Болгарії за адресою: Asen Zlatarov 16, 4000 Plovdiv
Наша компанія спеціалізується на забезпеченні бізнес рішень для перевірки платежів Software as Service (SaaS).

Що ми робимо

Маючи стабільно зростаюче число компаній, що користуються нашими послугами, ми є надійним провайдером перевірки платежів та оптимізаційних рішень.
Безліч наших легких у користуванні онлайн сервісів, таких як SaaS та UI, є доступними та допомагають бізнесам вберегтися від невдалих транзакцій, оптимізувати процес оплати та захиститися від шахраїв.
Весь цей функціонал знаходиться у захищенному середовищі, яке сприймає усі данні, надіслані до нашої платформи, як вісокочутливі.

Головною метою є забезпечення надійними та актуальними банківськими реквізитами, що видає наш сервіс, беручи за основу ліцензійні дані від надійних партнерів, таких як S.W.I.F.T., Vocalink, Deutsche Bundesbank, Banque de France тощо.

 • Ефективні продукти, які легко інтергувати
 • Рішення, що допомагають вирішити технічні та бізнесові проблеми
 • Перевірені часом надійні технології та досвід
 • Кваліфікована та спеціалізована технічна підтримка для кожного запиту клієнта
Що ми робимо?
Наші цінності

Наші цінності

Ми віримо у те, що потрібно:

 • Бути ефективними, забезпечуючи прості рішення для складних проблем.
 • Бути прозорими і чесними. Компанія повинна діяти, як людина. Бути відповідальною і вірною своїм клієнтам та партнерам.
 • Задовольняти клиєнтів, співпрацювати з ними для покращення наших послуг.
 • Ділитися нашими знаннями. Наш вебсайт - це не тільки платформа для продажу наших послуг. Ми розробляємо довідкові сторінки, забезпечуємо безкоштовними ресурсами будь-кого, кому потрібно розуміти банківські платежі та технічні деталі, такі як BIC коди, курси валют, структуру IBAN та інформацію про країни та багато іншого.

Наші партнерства

Точні банківські дані лежать в основі наших послуг, і дуже важливо, щоб ці дані були якомога більш актуальними і точними. Будуючи стратегічне партнерство з владою у секторі платежів, ми надаємо надійне та актуальне джерело довідкової інформації про платежі. Нашими партнерами у роботі з даними є національні банки, фінансові установи та приватні компанії, які видають та підтримують ресурси даних банківського коду.

S.W.I.F.T. SCRL
Deutsche Bundesbank
La Banque de France Eurosisteme
Vocalink LTD (Mastercard)

Наша згуртована команда розробників, підприємців та IT професіоналів має досвід у розробці послуг по перевірці платежів з 2009 року.
Ми працювали над спеціальними рішеннями по перевірці платежів у різних галузях.
Зі швидким розвитком платіжних систем Європейського Союзу ми спеціалізувалися на оптимізації банківських платежів для наших корпоративних клієнтів.
Після того, як Міжнародний номер банківського рахунку ( IBAN ) став провідним форматом ідентифікації банківського рахунку, ми розробили централізовану систему перевірки даних IBAN.

 • Сьогодні

  За підтримки тисяч підприємств, які довіряють нашим методам перевірки, ми продовжуємо зростати, розробляти та покращувати нашу систему для того, щоб надавати кращі послуги з перевірки платежів.

 • 2016

  Уже маючи істотну базу клієнтів, які користувалися першою версією API та UI для наших послуг, ми розширили діапазон послуг та розгорнули нові покращені API на новій платформі на www.iban.com

 • 2015

  Розгорнуто Software as Service ( SasS ) перевірку та підрахунок IBAN, включаючи базові функції API.

 • 2013

  Запущено першу платформу з перевірки IBAN. Перший вебсайт надавав безкоштовний функціонал для перевірки IBAN.