Навіщо вибирати IBAN?

Оптимізація платежів

Зведення до мінімуму відхилень платежів та витрат, пов'язаних з відновленням і повторним відправленням. Зменшення невдалих платежів та пов'язаних з ними банківськіх зборів, заощадження часу і грошей. Забезпечує введення дійсних деталей, усунення помилок та проблем при помилках та покращення реєстрації. уникнення помилок під чвс банківських платежів.

Економте час

Завдяки автоматизації перевірки платежів і вилученню банківських даних, ви заощадите цінний час і ресурси для перевірки платежів до обробки платежу.

Автозавершення

Покращити роботу користувачів, заповнивши банківські реквізити, такі як код BIC та назву банку для клієнтів у момент введення банківських реквізитів.

Процес швидкого налаштування

Ми побудували весь наш бізнес-процес навколо концепції простоти та ефективності. Спрощений процес купівлі, швидке налаштування облікового запису та API для одного виклику можна інтегрувати нашу систему з мінімальними зусиллями та часом.

Надійно та безпечно

Ліцензуючи банківські довідкові дані від високоякісних постачальників даних, таких як S.W.I.F.T, VocaLink і Banque de France, ми забезпечуємо максимальну якість даних. Резервна архітектура сервера забезпечує максимальну надійність і час роботи служб.

Довірена підтримка

Наша команда завжди перебуває в режимі очікування, щоб відповісти на запити наших клієнтів. Короткий час відгуку та швидке вирішення проблем надають нашим клієнтам безшовну інтеграцію та досвід користувачів.

Наша система підтримує перевірку IBAN для 97 країн. Ми надаємо підтримку новим країнам, як тільки вони офіційно затвердять стандарт IBAN.

Підтримувані країни

Ми надаємо ліцензію даних з надійних джерел даних, таких як національні банки та фінансові установи, для надання точних банківських даних.

Джерела даних

Оновлюючи наші щомісячні каталоги банків, а в деяких країнах щотижня, ми переконуємося, що наша система відповідає актуальним банківським реквізитам.

частота оновлень

Наші системи моніторингу постійно відстежують стан і продуктивність нашого сервісу. Перерви, технічне обслуговування та проблеми розміщені тут.

Перегляд стану системи

Для нас важлива безпека системи та захист даних. Докладніше про те, які кроки та технічні заходи ми вживаємо для захисту ваших даних.

Захист даних

За роки, які ми надавали послуги з перевірки платежів, більше 1000 компаній довірили нам перевірити реквізити платежу.

Нам довіряють